Vi gör skillnad

Våra specialister är noggrant utvalda för att kunna hitta den investeringsrådgivare som på bästa sätt passar till dina behov och önskemål.

Proveo skapar överblick, trygghet och frihet.

Kontakta oss, och ta reda på hur vi kan hjälpa dig.

E-post: kontakt@proveo.dk
Telefon: + 45 88 88 82 06


 
 
Johann - Spejlvendt.png

Johann Laux — CEO & Founder
+ 45 52 40 64 34   /   laux@proveo.dk

Artboard 3 Copy 6.jpg

Tonny Elsberg — COO & Partner
+ 45 21 67 70 33   /   elsberg@proveo.dk

Martin - Spejlvendt.png

Martin Skovgaard Hansen — CTO & Partner
+ 45 28 11 14 20   /   skovgaard@proveo.dk

10.jpg

Kresten Tranberg Johansen — Försäljningschef
+ 45 81 61 40 46   /   johansen@proveo.dk

Artboard 3 Copy.jpg

Maria Nørgaard — Senior Relationship Manager
+45 52 40 61 11   /   maria@proveo.dk

Thomas - final.png

Thomas Brink — Senior Relationship Manager
+45 26 70 11 39   /   brink@proveo.dk

Artboard 3 Copy 3.jpg

Kenneth Andersen — Head of Marketing
+ 45 23 20 01 17   /   andersen@proveo.dk

linkedin-logo_318-76861.jpg
Sallie - Lysere.png

Sallie Lauridsen — Controller
+45 31 41 03 17   /   lauridsen@proveo.dk

linkedin-logo_318-76861.jpg
Isabella - Final.png

Isabella S. Rasmussen — Communication Manager
+45 88 88 82 06   /   ira@proveo.dk

Artboard 3 Copy 5.jpg

Simon Lander — Consultant
+ 45  88 88 82 06   /   lander@proveo.dk

Joakim - Final.png

Joakim Rasmussen — Account Manager
+45 88 88 82 06   /   rasmussen@proveo.dk

linkedin-logo_318-76861.jpg
Jonathan.jpg

Jonathan Midtgaard — Account Manager
+45 88 88 82 06   /   midtgaard@proveo.dk

linkedin-logo_318-76861.jpg
Artboard 3 Copy 4.jpg

Murat Yalcin — Account Manager
+ 45 88 88 82 06   /   yalcin@proveo.dk

linkedin-logo_318-76861.jpg
Tomas - Final.png

Tomáš Pazdera — IT Developer
+45 27 28 64 22   /   pazdera@proveo.dk

Marcus.jpg

Marcus Rune Iversen — Account Manager
+45 88 88 82 06   /   iversen@proveo.dk

linkedin-logo_318-76861.jpg
 

Styrelsen

Allan Dam Nielsen

Professionell Styrelseledamot

Tidigare position: CFO hos Ernst & Young

Johann Laux

CEO, Proveo

Jan Stig Andersen

CEO, Rains

Tidigare position: CEO hos Ecco USA, CEO hos Troldekugler

 

Vi letar alltid efter kompetenta kollegor och tar gärna emot din ansökan även om den omedelbart inte verkar passa ett av våra lediga jobberbjudanden.